ריפוי דלקת פרקים

ראשי >סיפורים מהחיים>ריפוי דלקת פרקים
hal767
את א. היכרתי לאחר שביקרה אצל היועץ הטבעוני יצחק בן אורי, אליו היגיעה עקב מחלת פרקים ממושכת.זה היה בשנת 1987. היא הייתה אז בת 30.
 מזה למעלה מ-4 שנים שהמחלה התגלתה אצלה. היו אלה 4 שנות סבל ויסורים שהלכו והחריפו. גם יכולת התיפקוד שלה היה מועט עקב כך.
התיפקוד המוטורי ניפגע, פרקיה היו נפוחים מאד וכואבים. תנועתם הייתה מוגבלת ביותר.
 
א. טופלה עד אז אצל רופא מומחה,ד"ר מכטיי. הטיפול כלל זריקות קורטיזון,  זריקות זהב, וולטרן ונקסין. המצב המשיך להחמיר והגיע להתאבנות הפרקים, אי יכולת לעלות במדרגות, קושי לכתוב וכאבי תופת.
לתרופות היו תופעות לוואי שהתבטאו בפגיעה בכבד, השמנה והתנפחות, טישטוש ועייפות ועוד.
ד"ר מכטיי טען במפורש שאין ביכולתו לרפא את המחלה, אלא לצמצם את הסבל.
 
וכך, עקב היאוש, חיפשה א. פתרונות חלופיים לבעיה. בסיוע חברים שידעו על מחלתה היא היגיעה לאשה שהייתה חולה בעבר במחלת פרקים והתרפאה בעזרתו של יצחק בן אורי.  ללא היסוס היא יצרה אתו קשר, תוך מוכנות לבצע בקפידה את שיגיד.
 
יצחק בן אורי רשם לה תפריט טבעוני אורגני וסילק את התרופות בהנחייתו.
א. הממושמעת, ביצעה את התפריט במדוייק.
לאחר ההלם הראשוני, שגרם לה, בין השאר, לישון שעות ארוכות במשך כשבוע, היא החלה להתחזק וכעבור כחודש כבר ניתן היה להבחין בשיפור משמעותי במצבה.
עבדנו איתה במשך כשנה, כאשר לאורך כל התקופה הזאת מבחינים בברור בשיפור במצב: פחות כאבים, פחות נפיחות בפרקים ושיפור בתיפקודם.
כתוצאה מניקוי הגוף מהרעלים גורמי המחלה, חזרו יכולות הכתיבה והטיפוס במדרגות, וא. חזרה לעבודה רגילה, נרשמה לחוג להתעמלות שעזר לה מאד להתחזק ולהחזיר את הגמישות לגופה.
 
בשנה זו נימשך הקשר עם ד"ר מכטיי. הוא היה מאד סקפטי כששמע על רצונה להתרפא בדרך הטבעונית, אך למראה השיפור במצבה ובתוצאות בדיקות הדם, הוא נדהם, אך הסבר לכך לא היה לו.

א. הבריאה לחלוטין וחזרה לחיים רגילים ללא מיגבלות בריאותיות ותיפקודיות. שנה שלמה נידרשה כדי להגיע למצב הזה. במהלך שנה זו היא הייתה במעקב אצלנו, ולפי הצורך עודכן תפריטה. בשלב מסויים החלה לקבל טיפול באמצעות מסג' רפואי מתון שעזר רבות לשפר את מצבה והרגשתה.

תזונה גרועה היא מהגורמים העיקריים למחלות הפרקים. "מזונות" מקובלים שונים הם מהגורמים העיקריים למחלה המיותרת הזאת: קפה, קולה, דגים, בשרים, מוצרי חלב, חומץ, קקאו ועוד ועוד וכן תרופות שונות [כולל חלק מהתרופות האלטרנטיביות], הם זירעי המחלה.
תזונה צמחונית אורגנית נכונה, המותאמת נכון למקרה, מאפשרת לגוף לסלק את הרעלים והחומצות שהצטברו בו ולשקם את עצמו.
נישמע פשוט?
נכון, זה מאד פשוט.

 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (61)
good123 (43)
sharonela (51)
holy~ (38)
מירי ר (49)
3אהרוני (33)
מעין טל (30)
eyar (66)
באבאעלי (67)
fanaanir (40)
דוב יהונתן (42)
אלמוג378 (72)
Robb (44)
שולמית 1960 (61)
v100 (51)
buttercup54 (67)