נושא הכולסטרול שיבש את דעתם של רבים מהמתעניינים בתחום הבריאות, כולל רופאים, תזונאים, מטפלים אלטרנטיביים שונים וחלק ניכר מהציבור הלא מקצועי. את המודעות לבעיה מעודדת, בהצלחה רבה, תעשיית התרופות המעוניינת למכור את הסטטינים הארורים ההורסים את גופם של הצרכנים.

העוסקים ברפואה מערבית לומדים באוניברסיטאות כיצד להרעיל את המטופלים בתרופות מסוכנות. תעשיית התרופות השולטת במימסד הרפואי בעזרת הונה, קובעת במידה רבה את תוכנית הלימודים במוסדות הרפואה.

התוצאה של השיטה הזאת היא שכולסטרול נחשב לדבר רע ומסוכן וחובה לטפל בו במהירות, להורידו לרמות נמוכות, וכל האמצעים כשרים, כולל שימוש בתרופות הרסניות המסוכנות לגוף הרבה יותר מהכולסטרול הגבוה.

בעבר, כשעוד הבינו משהו בנושא, היו כאלה שהזהירו, ובצדק, מאכילת מזונות מהחי וממאכלים מטוגנים, כולם ללא יוצא מהכלל, המעשירים את הגוף האנושי בכולסטרול מזיק. נזהרו לא לשלול את המזונות האלה, כדי לא להמריד את הציבור הזללן כנגד הרפואה, אבל המליצו לצמצם מעט באכילת הנ"ל. ברור שבחברת השפע בה אנו חיים, ובעידודם של תעשיות המזון המזיקות (המשווקות בשרים, מוצרי חלב, ביצים ומזון תעשייתי הרסני), המלצות אלה כמעט ולא נשמעו, ובוודאי לא באו לידי ביטוי בהמלצות "מומחי" הרפואה. המימסד מאד נזהר שלא "לדרוך על יבלות" של גורמים אינטרסנטיים המרוויחים הייטב ממכירת מזונות פסולת אלה, וגם לא רצו להקשות על אוכלוסית העולם המערבי בכל הקשור לשינוי בהרגלי אכילה וזלילה. למה שיעשה זאת? והיה והמימסד הרפואי יתעקש לומר את האמת, הרפואה המערבית לא תהיה פופולרית, תעשיות המזון והתרופות יפסידו כסף, וחס וחלילה אנשים עוד יהיו בריאים...

לאחרונה, פורסמו "מחקרים" המספרים לנו שעליית הכולסטרול בדם אינה קשורה לתזונה. הגוף מייצר אותו בכבד, ויש להורידו באמצעות תרופות נאמר במחקר המפוקפק. מחקרים הזויים כאלה קוראים לציבור לאכול ולזלול בכל מה שהרסני לגוף, מהטעם שלא זה מה שפוגע בבריאותו. זה מתחיל מהשוקו הניתן לתינוקות וילדים, ממשיך במשקאות המעוררים המסוכנים (קפה, תה ירוק, קולה וכד'), במזונות שמקורם בחי (הנחשבים לחיוניים בדיאטטיקה המקובלת) ובעוד רשימה ארוכה של מאכלי פסולת הרסניים הגורמים לכל המחלות של האדם המודרני.

  בורותם של רופאים רבים בתחום הזה הביאה אותם להמליץ על צריכת תרופות גם כשרמת הכולסטרול היא תקינה ע"פ המקובל. כולם נמצאים בחרדה עמוקה מהכולסטרול. קראתי המלצות של "מומחים" בעלי תוארים מכובדים ברפואה מערבית, שטענו שיש לצרוך את הסטטינים ההרסניים כבר בגיל הילדות כדי שרמת הכולסטרול תשאר נמוכה לאורך כל החיים, מקטנות ועד זיקנה. אחלה רפואה – מרעילים אותנו מגיל ילדות.

 האמת היא, שכיום גם צעירים רבים סובלים מרמת כולסטרול גבוהה בגלל שהם ניזונים מהזבל המסחרי המקובל בעולמנו, וכמעט שאינם צורכים פירות וירקות טריים. אבל מה שמציעה הרפואה כפתרון זהו ביזיון, וזה מאד מסוכן. הסטטינים הינם גורמי מחלה ונכות.

כולסטרול אינו דבר רע. הוא צורך של הגוף, הוא חיוני ויש לו תפקידים בגוף. יותר מזה – ללא כולסטרול אין חיים.

הוא נמצא בתאי הגוף, הוא קשור לפעולתם התקינה של הורמונים שונים, של המוח, של מערכת העצבים, של אנזימי עיכול ועוד, בלעדיו נחסר בויטמין די החיוני כל כך, הוא מגן על כלי הדם מפני הפסולת שמסתובבת בו (שמקורה בזבל שאוכלים ושותים, בתרופות וחיסונים, בתוספי מזון שצורכים ועוד), הוא משפיע אפילו על מצבנו הנפשי ועל היכולת המינית. בוודאי שקשור לתפקוד מערכת החיסונית.

 והנה משפט המפתח – הגוף שלנו מכיר את עצמו יותר טוב מכל אחד, כולל מהחוקרים ומהרופאים שלנו. הגוף שלנו יודע רפואה ובריאות יותר טוב מכל מומחה, ואם הגוף מעלה את רמת הכולסטרול, כנראה שהוא צריך את זה, והוא יודע זאת יותר טוב מכולם. גופנו הוא חכם יותר מכל חוקר ורופא. נמצאים בו מנגנונים חכמים המווסתים את פעולותיו השונות, כולל את הרצוי לו מבחינת כמות השומנים בדם. העובדה שרופאים אינם מבינים מדוע הגוף בחר להעלות או להוריד את רמת השומנים בדם אינה נובעת מכשל של הגוף, אלא מחוסר הבנה וידע של הרופאים המטפלים.

חלק ניכר מהרופאים, וכנראה רובם, הינם מעין רובוטים הממלאים הוראות. נכון להיום, ההוראות שהם מקבלים מהממונים עליהם (משרדי הבריאות, שאני מכנה בשם "משרדי החולי") הינן להוריד את רמת השומנים בדם בכל מחיר ודרך ידועים, או במילים אחרות – מתן התרופות המסוכנות.

במעשיהם אלה הם פוגעים בבריאות המטופלים שלהם, ויעידו על כך רבים שהפכו לנכים ופגועים בצורות שונות אחרות, הכרוכות גם בסבל ובכאבים.

הניסיון מוכיח, שאלו ש"סבלו" מרמות גבוהות של שומנים בדם, והעברו לדרך הצמחונית/טבעונית, התרפאו מחוליים שונים, וגם רמת השומנים בדמם ירדה. 

ומדוע?

כי הסיבה לעליית שומנים בדמם, סולקה. כלומר, בוצע טיפול שורש שכלל סילוק כל הטעויות שעשו המטופלים כלפי גופם. טעויות שאילצו את הגוף להעלות את רמת השומנים בדם כדי להתגונן ולהציל עצמו מנזקים. מכאן שכאשר הגוף, ורק הוא, העלה את רמת השומנים בדם, הוא הציל עצמו מההשלכות הבריאותיות החמורות של התזונה המערבית הגרועה, של התרופות והחיסונים, של הסמים, הסיגריות והאלכוהול שאנשים צורכים ומשאר העוולות שאדם עשה כלפי גופו. משתיקן אדם את תחזוקת גופו, בכך שסילק את גורמי הבעיה, ועבר לתזונה צמחונית נכונה, הגוף לא היה זקוק למגן (שומנים בדם), והוריד את רמתם בדם בהדרגה.

 התיאור הנ"ל ממחיש לנו מהו ריפוי טבעי. אין צורך להרעיל את הגוף בתרופות מסוכנות כדי להבריאו. יותר מזה – תרופות רעל אינן מבריאות דבר. רעל לא מרפא, רעל מרעיל ומזיק. לעומת זאת, לגוף ישנן יכולות לרפא עצמו, ואלו יבואו לידי ביטוי כאשר ינתנו לו התנאים המתאימים. תזונה צמחונית נכונה הינה אחד התנאים החשובים והמשמעותיים יותר.
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)
pessi (67)