אחד הדברים הראשונים שלמדתי ממורי הגדול לבריאות טבעית, ד"ר רזון, היה להבין את מהות המחלה. כאשר מגיע מטופל הסובל מבעיה רפואית כזאת או אחרת, יש להתייחס לשני דברים: הגורם והתוצאה.

התוצאה נמדדת בתחושות ובאיבחונים השונים: כאב ראש, נזלת, סימנים שונים על העור, עליה בחום הגוף, גידול כזה או אחר או סרטן מסוגים שונים, קוצר נשימה, הזעת יתר, רמת סוכר גבוהה בדם וסוכרת, תמונת דם לא תקינה, לחץ דם גבוה ועוד, כל אלה הינם התוצאה.

ןמה באשר לגורם לתוצאה, כלומר, מה גרם לליקויים ולסימפטומים השונים?   ובמילים אחרות, מה הגורם למחלות ולתחושות הגרועות? בנקודה זו קיימים חילוקי דעות רבים ומהותיים בין הגישה הטבעונית ההייג'יניסטית, שהיא גישה מדעית לבריאות טבעית, לבין הרפואה המערבית, ולמעשה גם עם גישות אלטרנטיביות שונות אנו חושבים אחרת בנקודה זו.

מחלת הסרטן מוכרת שנים רבות. ככל שעובר הזמן מגלים עליה יותר בכל הקשור לאיבחונה ולמעקב אחרי מהלכה. הניסיון, המחקר והטכנולוגיות החדשניות מאפשרים זאת. אך כל אלה לא מונעים את התפשטות המחלה המיותרת הזאת, שהגיעה היום למימדים של מגיפה בעולם המערבי. איש מהרפואה המערבית לא מוכן להשתמש במילה הזאת, אך כן, מחלת הסרטן היא מגיפה, ובניגוד למה שמספרים לנו ה"מומחים", היא אינה מחלה גינטית ובלתי נמנעת, היא מחלה שהאדם מביא על עצמו.

האדם הוא זה שמאלץ את גופו להכנס לתהליך הסרטני. הסרטן הוא תוצאה של הרעלה מתמשכת של הגוף, בשילוב עם מחסורים תזונתיים. האדם המודרני מביא להיווצרות תנאי צמיחה של המחלה. זה לא טבעי ולא נורמלי שגוף יהיה חולה בסרטן. הגוף האנושי המופלא בנוי באופן טבעי להיות בריא ולשמור על מצבו הבריאותי. זה לא יקרה כאשר מתחזקים אותו בניגוד לנכון, כפי שקורה בדרך כלל. ככל שהאדם המודרני "מתקדם" יותר, כך הוא מתרחק מהטבע שלו ומהדרך הנכונה לתחזוקת גופו ונפשו. בהתאם לכך מחלת הסרטן נהיית נפוצה יותר. מחלת הסרטן היא נקמתו של הטבע עקב הפרת החוקים של החיים הנכונים.

התהליך הסרטני לא נוצר ביום אחד וגם לא במספר ימים. הוא מתחיל כשאמא נכנסת להריון כשגופה אינו מוכן לכך, כפי שקורה בדרך כלל: גופה חסר ביסודות מזון חיוניים, היא מורעלת מתזונתה הגרועה, היא צרכנית של תרופות ותוספי מזון מפוקפקים, אם עישנה סיגריות, צרכה סמים ואלכוהול בעבר או בהווה, בוודאי שהיא מורעלת ופגועה מהם, בדמה נמצאים רעלי התכשירים הקוסמטיים בהם השתמשה, ויתכן שהיא מותשת פיזית, נפשית וריגשית, והרי לכם כמה דוגמאות לגורמים לתחילתו של התהליך הסרטני בגופה ובגוף העובר המתפתח ברחמה.

בתנאים גרועים כאלה העובר יתפתח לחולשה וליקויים, במקום לעוצמה וחוסן. וזה נכון גם לתחום הגוף וגם לתחום הנפש. משנולד התינוק, מרעילים אותו בחיסונים רעילים ומסוכנים, מזינים אותו בתחליפי חלב מסוכנים שרחוקים מלהדמות לחלב האם המקורי, וגם אם האם מניקה, אז חלבה מכיל את כל הזבל והכימיקלים שהחדירה לגופה.

המשך הבעיה והתפתחות החולי קשור ברובו בכל הטעויות שהורים עושים כלפי ילדם המתפתח. בהדרגה הם בונים לו את מחלותיו ואת התהליך הסרטני. פיצות, בורקסים, דברי מתיקה, דברי מאפה, מוצרי חלב תעשייתיים רוויים בכימיקלים (שבכלל נועדו לבעלי חיים אחרים), דברי בשר (המומלצים ע"י תזונאי הרפואה המערבית), כימיקלים שונים (כולל אלה הנמצאים בשימוש בחקלאות ובתעשיית המזון), קקאו, קולה ושאר מאכלים ומשקאות שאינם מתאימים לילד המתפתח, ושהם חסרי חיות ומזון מאוזן, ובוודאי שאיבדו את מצבם הטבעי, כל אלה הינם גורמי מחלה ותת תזונה.

ההורים אשמים בהיווצרות התהליכים המסוכנים בגוף ילדיהם, בכך שאינם מקפידים בתזונה איכותית, ומסתפקים בכך שהילדים אוכלים (לא חשוב מה, העיקר שיאכלו). הם מפספסים את ההזדמנות להקנות לילדיהם טעם טבעי למזון טבעי איכותי, כמו פירות וירקות אורגניים למשל, ובקלות רבה "זורמים" עם הפיתויים לזבל התזונתי שהילד מתרגל אליו.  אלא שטעויות תזונתיות אלה, במיוחד בגילאים הצעירים בהם הילדים נבנים ומתפתחים (גם בגוף וגם בנפש), הם אבני היסוד לכל המחלות השונות, כולל מחלת הסרטן. על ההורים לדעת שהנקה ממושכת ובהמשך צריכה מרובה של פירות וירקות טריים מגידול אורגני, הינם בסיס תזונתי חיוני המהווה רפואה מונעת לסרטן ולכל יתר המחלות. ניתן לחנך ולהרגיל ילדים לדרך תזונתית נכונה, אם רוצים. בדרך כלל ההורים לא רוצים וגם לא נותנים דוגמה אישית בכל הקשור לשמירה על הבריאות.

 המשך התהליך הסרטני קשור לשימוש הנפוץ כל כך בתרופות והתערבויות מיותרות בגוף התינוקות והילדים המתפתחים. הגישה התרופתית הינה למעשה הרעלת הגוף בחומרים הזרים לו והמסכנים את בריאותו, ואפילו את החיים. הרעלת הגוף בתרופות מכל סוג, כולל תרופות אלטרנטיביות, אינה תורמת דבר לריפוי מחלות. רעל אינו מרפא דבר. לכל היותר הוא מדכא סימפטומים. מאחר וגורמי המחלה, שהם כל העוולות שאדם עושה כלפי גופו ונפשו, לא סולקו, הרי ההרס הפנימי יימשך. זה מתחיל מבעיות קטנות יותר, אבל בהמשך עם השנים כאשר הרעלת הגוף עולה מדרגה, המחסורים התזונתיים מחמירים, ובמיוחד עם הנפש אינה רגועה, יתפרץ הסרטן. "יתפרץ", פירושו שיהיה ניתן לאיבחון בכלים המקובלים של הרפואה המערבית. למעשה, הוא כבר היה שם קודם שאובחן.

כמו כל צמח הגדל בטבע וזקוק לתנאי קיום, כך גם הסרטן, הוא יתקיים לכשיווצרו התנאים לקיומו. האדם המודרני מרוויח את המחלה הניבזית הזאת ביושר. הוא מייצר בגופו לאורך השנים את התנאים להיווצרות המחלה. הוא הופך את גופו לפח זבל של מזונות לא מתאימים, הוא מתיש עצמו בחוסר מנוחה ושינה, בחומרנות מיותרת, באי שקט נפשי, במיעוט בחשיפה לשמש ולאוויר צח, בנשימה לקויה, והכי גרוע – החשיפה לכימיקלים.

ד"ר רזון נהג לומר שהיכן שמתחילה הכימיה, הבריאות נגמרת. לגוף אין תשובה להרסנות של הכימיקלים. ניזקם לעיתים הוא בלתי הפיך!!!

ד"ר אריה אבני כותב באתר שלו: "וזה חשוב לכל האנשים החיים היום. הם חייבים לדעת עד כמה היום, הרגע, חשובים למחר הרחוק, מבחינת הסרטן. אורח החיים והתזונה היום קובעים אם הסרטן יהיה או לא יהיה.
מה שאנו עושים היום קובע את הסיכוי להופעת הסרטן שלנו מחר.

יש לנו המון מה לעשות כדי שלתאים הממאירים בגוף יהיה טוב או רע. אפשר לברוא תנאים ``גרועים`` עד כי הגידול יחדל לצמוח וייסוג אחור. האחרונים שייעצו לנו מה לעשות הם האונקולוגים. הם בקושי מבינים במשהו שימושי. אני מאמין שהכימותראפיה הורגת. ומי שלמרות הכימותראפיה חי, היה חזק ממנות החיסול האונקולוגיות". על כך אמר ד"ר רזון:  "אם חל שיפור במצב חולה הסרטן לאחר שקיבל טיפול כימי, זה לא בגלל הטיפול, זה למרות הטיפול".

דרכה של הרפואה המערבית לטפל במחלת הסרטן באמצעות הרעלת החולים בהקרנות וחומרים כימיים מסוכנים מתעלמת לחלוטין מגורמי הבעיה ומהתנאים להם הגוף זקוק כדי להחלים. ישנם מקרים בהם הדרך הזאת אינה מחסלת סופית את החולים ומצליחה להעלים את סימפטומי המחלה. אך המחלה ממשיכה לקנן בגוף, והיא מופיעה שוב כעבור זמן קצר או ארוך. הרעלים הנמצאים בשימוש מהווים בעצמם גורם למחלה. הם מחסלים במהירות כל חלקה טובה בגוף. מי ששרד אותם חייב להיות מאד חזק, אך זאת הישרדות זמנית. שמתם לב שאין מפרסמים נתונים לגבי אלה שהלכו לעולמם בגלל הטיפול?

סרטן וכירורגיה – ניתוחים להוצאת גידולים או חלקים נגועים בסרטן אינם קשורים כלל לריפוי הגוף מהמחלה. גם כאן מדובר בטיפול להעלמת סימפטומי המחלה ולא בריפוי שורשי ע"י סילוק גורמי המחלה ומתן תנאים לגוף לרפא ולשקם את עצמו. הנכון הוא שישנם מקרים בהם אין ברירה וחייבים לנתח מסיבות שונות הקשורות להצלת חיים או למניעת הרס נוסף שהגידול יכול לגרום. חשוב להדגיש שדרכה של הרפואה הטבעונית מובילה לעיתים להעלמות הדרגתית של גידולים בתהליך ניקוי הגוף מרעלים. הגידול הוא פשוט מחסן פסולת שהאדם החדיר לגופו במשך שנים, וסילוקם מגופו מצמצם את הגידול ואף מעלים אותו. ד"ר רזון נהג לכנות זאת בשם "ניתוח ללא סכין".

ומה על הצמחונים ומחלת הסרטן?

אנחנו טוענים בתוקף רב, המבוסס על הרבה מאד ידע וניסיון, שתזונה טבעונית נכונה הינה חלק חשוב ביותר בדרך למנוע את המחלה, ובוודאי שתהווה דרך ריפוי יעילה. אך גם טבעונות יש לבצע נכון, ומהכרותי את הנושא, אינני יכול לקבוע שרוב הטבעונים מבצעים דרך נכונה. ראשית, חלק ניכר מהם אינו צורך מזון אורגני, ובכך אנשים אלה מחדירים לגופם חומרים מסרטנים חריפים, שהם תוצרי הדישון הכימי, חומרי ההדברה, ההורמונים ועוד. רבים משוחרי הצמחונות צורכים צמחי מרפא, צמחי בר ותרופות אלטרנטיביות שונות, ואלה לא נועדו לגוף האנושי, הם מכילים רעלים שונים וחומרים מסרטנים. בנוסף אדגיש שרבים מהם אינם מקפידים על תזונה בריאה, או מחוסר ידע בתחום, או בגלל שגישתם לנושא הינה אידאולוגית ולא בריאותית. אז זה נכון שהמנעות מאכילת מאכלים מהחי הינה יתרון בריאותי גדול, ובהחלט מסייעת למניעת הסרטן הארור, אך להיווצרות התהליך הסרטני ישנם גם גורמים נוספים, וגם מהם יש להימנע.

הסרטן אם כן, לא נופל עלינו משמים. אנחנו מביאים אותו על עצמנו באמצעות התזונה הגרועה, הכימיקלים אויבי החיים והבריאות, ההתשה הגופנית והנפשית ועוד יתר הטעויות שאנו מבצעים בחוסר אחריות כלפי עצמנו. זה לא גינטיקה וזה בכלל לא מחוייב שיבוא. זהו העונש שאנו מקבלים על חטאנו כלפי גופנו. סמכו על עצמכם ולא על הרופאים שלכם בכל הקשור לשמירה על הבריאות. הם חולים לא פחות מכם, אינם מכירים את הדרך לבריאות, ודעותיהם משתנות כל הזמן. הרפואה המערבית משנה דרכה ודעותיה כל הזמן. כך זה כשלא נמצאים בדרך נכונה – מה שהיה נכון בעבר, אינו נכון בהווה, ומה שבהווה לא יהיה נכון בעתיד. את המחיר על כך משלמים רבים. הסרטן חזק כיום יותר מבעבר, הוא נפוץ יותר, ולמעלה מעשרת אלפים אנשים מתים ממנו ומהטיפולים הכימיים מידי שנה במדינת ישראל.

אסיים בציטוט מאתרו של ד"ר אריה אבני, ממנו אני אוהב "לגנוב" מידי פעם, והוא אף פעם לא מתנגד. איש טוב.

"הויכוח מתחמם. האונקולוגים של היום נמצאים בקרב מאסף, שסופו ידוע. הם שייכים ל- O.O , ומאויימים ע``י גלי ה- N.O.
בספרי הרפואה, כמו גם בציבור הרחב, המשכיל, יתמהו בעוד עשור או שניים (זה יהיה בסיום האביב הרפואי, ששם קץ לרפואת ימי הביניים של המאה הקודמת ותחילת האחרונה), מהיכן המוני המונים, עדרים, של בחורים טובים, מבתים בסדר, שלמדו רפואה, היו יכולים להיות כל כך שטופי איוולת, כמעט כמו אותם לוחמי דאע``ש. שהרי ברי לכל כי האחרונים היו מקסימים בזמן שנולדו, ומישהו פגע ביכולתם לחשוב עצמאית. פתאום אללה נהיה כל יכול. פתאום יצרניות הכימותראפיה הפכו לאלוהי הטיפול בסרטן.

אז מה מספרים לנו אותם .O.O על אותו התא המסכן, שכל ילדון נבון יודע כי רק תנאים רעים גורמים להופעת תאים רעים. תא טוב שנחנק בסביבתו הקשה, צועד אחורה במסע האבולוציוני, תוך ניצול מנגנונים קדמונים, מימים עברו, טרם השינויים, כדי לא למות בסביבה דלת חמצן וחסר תוספי תזונה זמן ממושך. רק החזרה להתנהלות קדמונית, בסביבה קשה, מאפשרת לתא לשרוד.

הם, חסידי ה- Old Oncology, מזבלים את השכל על שינויים גנטים כמחוללי סרטן. ד``ר אוטו ורבורג, זוכה פרס נובל, הראה כי צמצום אספקת חמצן לתאים נורמליים, הופכת אותם לתאי סרטן תוך 48 שעות. איזה גנטיקה ואיזה בולשיט. ואם זה באמת היה גנטי, אז מדוע צריכים לחכות עד גיל מבוגר כדי לפתח את הסרטן. למה לא כל בעלות שדיים ורמזים גנטיים, מפתחות סרטן בשני השדיים שנתיים אחרי תחילת הווסת?
אם תקראו לאותם האונקולוגים הישנים עלובי החים, אתקשה לשלול את הקביעה. הנחרצת היא בעיניכם?
ולמען האמת, למרות כל ההילה, בסך הכול אצל 5%, אולי 10, יש רמז למשפחתיות. אצל חולי הסרטן. ובינינו, איזו גנטיקה משותפת יש באותן המשפחות? זה האוכל המחורבן, לא תואם אדם, וכעסים ופגיעות רגשיות. הם מציתי הסרטן.
ד``ר האמר הגרמני אומר שכל מי שטוען כי יש בסיס גנטי לסרטן, הוא לא חכם. אני איתו, למרות שהוא האבא של האנטישמים. עיינו ב GNM, בגוגל. שווה עיון.

האונקולוגים המיושנים טוענים שאלכוהול הוא בסדר. קצת יין יישמח לבב, אבל אלכוהול משמח אונקולוגים. לא צריך להיות שתיין. די בכמות של כוס כדי לגרום לתהליך דלקתי בגוף. כן, גם בכבד. מתחם הטיהור של הגוף. כשהוא כושל, לא טוב לנו.

על חולה סרטן, אומרים הישנים, לנוח. בטח. אחרי כימותראפיה כולם תשושים. אבל לא. דווקא פעילות מזרימה דם והורמוני אושר חיונית לחולי הסרטן. לכן לאנס ארמסטרונג, שלא נח, שקרע את התחת, חי.

האונקולוגים הישנים, שאוטוטו יעלמו, מסבירים שהתזונה לא קשורה לסרטן, ושחולה הסרטן יכול להכול. שתזונה מתאימה אינה מונעת סרטן. זה שההם לא למדו על התזונה,אפילו קורס מצומצם של נטורופתיה לא חוו, אינו הופך אותם למבינים. סרטן מגיב לתזונה. לסוכר. לתוספים. להשלמת חסרים.

האונקולוגים הישנים לא מבינים, שהשמנה תורמת לסרטן. הגוף של השמן מלא זבל מצטבר. וזה בדיוק מה שכופה על התא הבריא למות או לסגת אבולוציונית לתא שחי בתנאי shit

. זהו התא הסרטני.

אל תאמינו לאונקולוגים הישנים. הם אוטוטו לא איתנו.
הם לא מבינים כלום בבריאות.
הם קצת כמו מכונות של משקאות.
מגיבים על פי לחיצה. על פי אבחנה. איזה רעל באיזה מינון וכמה פעמים.
כואב הלב על הקרבנות. מתי סרטן. 600,000 אמריקאים כל שנה. 11,000 בישראל. לא חראם?

אזהרות קטנות:

שמרו מרחק מהצלולרי. ביחוד מרחק מהראש.
קחו קוסמטיקה בריאה. מינימום צבעים, תוספים. הרבו בשמן קוקוס אם אתן רוצות שיער ועור כמו של התאילנדיות.
קחו חינה. לא צבעי שיער רעילים.
דיאודורנט לפח. קחו סבון עם יוד, או יוד לחיטוי. אחלה.
אל תתנו לאיש חיסון. עד מינימום.
אל תעשו ממוגרפיות. אל תסכימו להקרין גוף. אמרו לא לכימותראפיה. שום אונקולוג לא ייתן כימותראפיה לאהוביו, אלא אם הוא ממש ממש לא....
מזון מתועש רע.
ממתיק מלאכותי רע.
ובטח. מתח וכעסים ובן זוג רע ועבודה דוחה עונג- תורמים לסרטן.
כן. גם סקס. מרגיע באבוהה, ליודעים להינות.

הסרטן לא רוצה בכלל להיווצר. הוא נאנס להופיע.
אל תנסו להילחם בו. הוא רוצה רק שיפור תנאים. ואהבה. הסרטן הוא בסך הכול ילד חבול, ילד מוכה. בשר מבשרכם. החיריה שלא טיפלתם בה.

למי שלא הבין עד כה, N.O. זה . New Oncology

. זה העתיד. מה שהיה לעולם לא יהיה. כמו הקזות גם. שאינן".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)
pessi (67)