לואי פסטר (Pasteur), מגדולי אנשי המדע של המאה ה-19. הקדיש את חייו לעבודה מדעית. החיים כפי שאנו מכירים אותם כיום... הם במידה רבה תוצאה ישירה של תגליותיו, החל בחלב המפוסטר שאנו שותים, וכלה בחיסונים שאנו מקבלים נגד מחלות שונות.

ב-1865 הוא פיתח שיטה למנוע את קלקולם של משקאות באמצעות חימום לטמפרטורה שבין 60 ל-100 מעלות צלזיוס, המספיקה כדי להרוג את החיידקים ולמנוע מהם להחמיץ את המשקה, אך בלי לשנות יותר מדי את תכונות המשקה עצמו. התהליך הזה מכונה כיום פיסטור, על שם ממציאו.

עבודתו של פסטר על זיהום משקאות העלתה אצלו השערה כי מיקרואורגניזמים שמזהמים חיות ובני אדם יכולים לגרום למחלות. הוא החל לחקור את כולרת העופות, ולשם כך גידל בתרבית את החיידקים הגורמים למחלה. פסטר גילה כי הדבקת עופות בחיידקים מוחלשים שגודלו בתרבית, גורמת להם תסמינים מופחתים מאוד של הכולרה, לעומת מוות ודאי אצל עופות המודבקים בחיידקים רגילים, לא מוחלשים.

עכשיו, לאמת, שגם אותה אפשר להוכיח.

העולם הרפואי גורם לנו להאמין שחיידקים ובקטריות הם האויב שלנו, עוד מימיי אדם וחווה, גוף האדם מלא בחיידקים ובקטריות, על פי ההערכות המקובלות כיום, אדם ממוצע מונה כ-1013 (עשרת-אלפים מיליארד) תאים. המיקרוביוטה ההומנית מורכבת מכאלף עד מספר אלפי מינים, ועל פי הערכות מונה ברגע נתון פי 10 תאים מתאי הגוף, כלומר כ-1014 (מאה-אלף מיליארד) תאים. י ש להדגיש שמעולם לא ספרו את כל תאי הגוף, ומדובר בהערכות כלליות בלבד.

תפקיד חשוב מאוד יש לחיידקים בגופנו, לכלות חומר\פסולת בתוך הגוף.
כשחומר חי, מת, אותו חומר מתפורר והופך לאלמנטים כימיקלים שבסוף הופכים לסוג של קומפוסט, אלו תפקידם של החיידקים בטבע.

כולנו יודעים מה קורה לחיה שמתה בטבע ומתחילה להירקב, החומר החי מתפורר על ידי החיידקים והופך לאלמנטים כימיים אחרים. כל חומר חי ברגע שמת מתכלה על ידי החיידקים וחוזר לאדמה.

"מעפר באת ואל עפר תשוב" – לא ציטוט שלי 

חיידקים לוקחים חלק בכל סוגי המחלות המוכרים\ולא מוכרים לאדם, כל פסולת שהגוף מפריש עקב גורמים מסוימים (אגע בזה בהמשך) נקראים החיידקים להצלה (כן, להצלה!) לפרק את הפסולת כדי שלא ירקיב בגוף ויגרום לחוסר נוחות (מחלות, במונח המוכר והמוטעה).

החיידקים הם התוצאה מהמחלה, ולא הסיבה!

הם "אוכלי הפגרים" המופעלים על ידי אמא אדמה, פועלי הניקיון של הטבע והעוזרים לאדם להירפא מדרכו הקלוקלת.

אז איך בכל זאת כשבן אדם חולה בשפעת ואני שוהה במחיצתו אני נדבק???

זו מקריות???

אז לא, זו לא מקריות, יש לזה הסבר פשוט:

כשבן אדם בריא באמת והוא לא צובר חומר ישן או פסולת בגופו זה בלתי אפשרי "להדביק" אותו במחלה, מצע בריא לא מביא חולי.

כשבן אדם חולה, אותם החיידקים שמוצאים לו בבדיקות הדם כ"נגיף" או "ווירוס" נמצאים ברוב המקרים כבר בגופו רק במינון גבוהה יותר, אין זן חדש של חיידקים מיוחדים שגורמים לנו לחלות.

ישנה סיבה אחת למחלה, לא משנה מה שמה ואיך תייגו אותה בני אדם כמוני וכמוך, הסיבה היא הצטברות פסולת בגוף, בתאם וברקמות.

חשוב לי לקצר ולא להאריך בכתוב כדי שא.נשים אכן יצליחו במשימה המסובכת לקרוא פוסט ארוך יותר מ 2 משפטים (אני בעצמי חוטא בזה),

אז אסכם מהם שלושת האלמנטים שגורמים ל"מחלה" או בעצם לניקוי הגוף:

1. אכילה לא נכונה של מזון.
2. חוסר דאגה לגוף.
3. רגשות ו"מנהגים" שליליים שאנחנו יוצרים: עבודה מאומצת, פחד, דאגה, ועוד. כל אלה גורמים למתחים עצביים וגוזלים מאתנו אנרגיה.

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)