כשמדובר במחלות ישנם שני דברים בסיסיים שיש לתת עליהם את הדעת:

  1 - הגורם     

2 - התוצאה 

     

התוצאה הינה מוחשית. היא באה לידי ביטוי בסימפטומים שונים: חום, נזלת, שיעול, פריחה על העור, כאבים, צמרמורת, שלשול, לחץ דם גבוה או נמוך ועוד.
הטיפול בסימפטומים באמצעות תרופות רעל קונבנציונאליות או אלטרנטיביות, או בהתערבויות, כמו כירורגיה, דיקור סיני וכד', יכול להחליש או לדכא את הסימפטומים, אך אינם מחסלים את הבעיה, ובוודאי שאינם מטפלים בגורמי המחלות.


הסימפטומים אינם הבעיה, הם התוצאה שלה. התעלמות מגורמי הבעיה עושה את המטופל לחולה כרוני, כאשר מחלותיו תהפוכנה לחמורות יותר ויותר, כרוכות בהופעתם של סימפטומים חדשים, או התחזוקותם של הקודמים לכשתפוג השפעת התרופות, או שהתרופות כבר לא תשפענה יותר.

 

הגורמים הם כל הטעויות שאנו עושים כלפי הגוף והנפש בתזונה ובאורח החיים. על כך הרחבתי במאמרים רבים קודמים.

להאשים חיידקים ווירוסים במחלות האדם, הינה הטעות הבסיסית הגדולה ביותר של הרפואה המערבית וגם של גישות רפואיות אחרות.
היצורים המיקרוסקופיים האלה אינם גורמי מחלה. הימצאותם בגופנו אינה הוכחה להיותם גורמי מחלה. כן ברור שהם שם כי נוצרו בגוף התנאים והסיבות לקיומם בו כפעילים.
האדם אשם בהופעתם של התנאים האלה, בכך שמחדיר לגופו במקום מזון צמחוני חי המתאים לו, מזון מהחי שנרקב ומרעיל את גופו בפסולת מסוכנת, בכך שמרעיל את גופו בחיסונים ובתרופות רעילות המשבשים את כל מערכותיו, כולל את מערכת החיסון הטבעית שלו, בכך שמתיש את גופו ונפשו בפעילות יתר ובחוסר מנוחה ורגיעה, בכך שמחסיר מעצמו שמש ואוויר צח חיוניים, והרשימה עוד ארוכה בטעויות שונות שאדם עושה כלפי גופו.

 

מאחר ובדרך כלל אין ברפואה התעסקות בגורמי הבעיה, התוצאות - מחלות מסוגים שונים - מופיעות כל הזמן בצורות שונות.

כיום באופנה הוא ווירוס הקורונה, שתוקף את האנושות, וכל העולם בפאניקה. אבל לא מספרים לנו שהווירוס הזה הוא תוצר של הזנחה בריאותית של כלל האוכלוסיה, והשימוש הנרחב בתרופות מכל מיני סוגים שיצרו תנאים לפעילותו, וגם אם הוא ימוגר, יצוץ בזמן אחר ווירוס או חיידק בעל שם אחר שיעשה את אותה הפעולה פחות או יותר, והרי כבר היו דברים כאלה בעבר.

לא הווירוס, ולא החיידק אשמים במחלותנו. אנחנו אשמים בכך שמזניחים את הבריאות, תוך אמונה עיוורת שאינה מוכיחה עצמה במבחן המציאות, שתרופות רעל יצילו/ירפאו אותנו.
בגוף שמתוחזק נכון, והדם בו נקי מפסולת ורעלים, והוא מוזן הייטב בתזונה צמחונית אורגנית נכונה המונעת מחסורים תזונתיים, לווירוס לא היה מקום ותנאים להתנחל ולפעול.

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)
pessi (67)