עכשיו שמעתי את הווטרינר רפי קישון מדבר בערוץ 13 בטלביזיה בנושא ווירוס הקורונה.הוא מספר לנו, כפי שנאמר גם ע"י אחרים, שמקור הווירוס הקטלני הוא במאכלים מהחי, הן מחיות יבשה, והן מחיות ים.הוא הסביר שווירוס שמתפתח בבעלי חיים יכול בקלות לתקוף בני אדם, שהרי גם אנו בעל חיים. לטענתו, זה לא יקרה עם ווירוס שתוקף פרי או ירק.

 

 
לדעתו, המקור הוא בעיקר מבעלי חיים שנאכלים ללא בישול. דעה מקובלת בנושא היא שבישול ממושך בטמפרטורה גבוהה ממית את הווירוס והופך את המזון ליותר בטוח.

 

 
ואני כמטפל טבעוני שמחפש היגיון בכל דבר, טוען שלמעשה הרופא מוכיח שהאדם הינו בעל חיים צמחוני, שהרי בטבע אין בישול מזון. בעלי החיים בטבע אוכלים מה שהטבע נותן להם מוכן, ואינם מכינים לעצמם את מזונם בתהליכי חימום. אין בישול בטבע!!!
בני האדם אינם יוצאי דופן מבחינה זאת. לו היו חיים בטבע ע"פ הטבע שלהם, הם היו ממוקמים באיזור טרופי ואוכלים פירות, ירקות, אגוזים וזרעים במצבם הטבעי. וזאת טענתי וטענת מומחי הבריאות הטבעונים באשר למזונו הטבעי והנכון של האדם. ד"ר רפי קישון מחזק את טענתנו זאת.

 

 
לדבריו אני מוסיף שבגלל שהאדם הינו צמחוני באופיו התזונתי, מערכת העיכול שלו כמעט ואינה מפרקת חלבונים מהחי, ואלה נרקבים במערכת העיכול שלו והופכים לרעל, ועליהם מתפתחים כל הווירוסים והחיידקים שהרפואה המערבית כל כך מפחדת מהם.
בצואת האדם שאוכל בעלי חיים נמצאים מיליוני חיידקי רקבון בסמ"ק צואה, ואלה מספרים לנו מה קרה עם המאכלים המזהמים האלה בתוך גופנו.בגלל שלאדם מעיים מאד ארוכים, כמו שיש גם לבעלי החיים הצמחונים האחרים, רעלי החיות שנרקבות במערכת העיכול שלו נספגים בהם למחזור הדם, ובאמצעותו מתפשטים לכל תאי הגוף, ואלה הם הזרעים והשורשים של המחלות המסוכנות ביותר, כולל מחלות כרוניות נפוצות, כולל הסרטן!!!

 

 
מחלות האדם, כולל ההרעלה שמביא עליו את ווירוס הקורונה המפורסם, הינם תוצאה מטפשותו בכל הקשור לתזונתו, ואלו הם נקמתם של בעלי החיים האומללים שנאכלים על ידו. מסתבר שאכילה חזירית ומופרעת זאת הינה קטלנית, מקצרת חיים, מהווה גורם למחלות והרבה סבל. המסקנה המתבקשת הינה חד משמעית - חייבים להפסיק לאכול מזונות מהחי. הם אינם מזונות שמתאימים לאדם. מי שיתעמק במבנה ובפעולה של מערכת העיכול של האדם, יבין שאנחנו בעל חיים צמחוני לחלוטין, ועל הפרת חוקי הטבע בתזונה אנו משלמים מחיר מאד כבד.

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)
pessi (67)