הגישה של הרפואה המערבית בכל הקשור לגורמי מחלה הינה שמחלות מתקיפות את הגוף שלנו, שווירוסים וחידקים מתקיפים ופוגעים, וגישה זו באה לידי ביטוי גם בימים אלה כשישנה בעולם מגיפת הקורונה.
אם היו מספרים לכם שהווירוס הזה שהה בגופכם לפחות פעם אחת במהלך חייכם, הייתם בפאניקה. תגובתכם זאת הינה הגיונית לאור המיידע המופץ כיום בנוגע לווירוס הזה. אך כן, אפשר לומר בוודאות שהוא כבר ביקר אתכם, ויתכן שיותר מפעם אחת. והפלא ופלא – אפילו לא ידעתם זאת.

כשמדובר בנגיף הזה, כמו גם באחרים, שמים דגש על הסימפטומים, וכיום בגלל שטיפת המוח התקשורתית, כל אדם שסובל מסימפטום כזה או אחר או דומה למפורסם, נכנס לפאניקה, לתחושת חרדה. האמינו לי – החרדה הזאת מסוכנת לבריאות הרבה יותר מאותו ווירוס שלמעשה לא עושה דבר, אבל אין לו עורך דין שיגן עליו ויטען בבית המשפט שהכל עלילה, ממש הוצאת דיבה על לקוחו.

הסימפטומים המתוארים ע"י מומחי הרפואה המערבית קשורים לעליה בחום הגוף ולבעיות בדרכי נשימה. וישנם כאלה הנגועים כביכול בווירוס שהתסמינים האלה כלל אינם קיימים, והם אפילו אינם יודעים שאורח וויראלי התנחל בגופם לכמה ימים.
המומחים מודים שמי שיכול להיפגע קשות מהווירוס הם אלה שסובלים ממחלות קשות או עמוקות, כמו מחלות ממאירות, סוכרת, מחלות לב, מחלות כלי דם, מחלות דרכי נשימה ועוד, והם בני 60 ויותר,  וכאלה שמערכת החיסונית שלהם חלשה. ומי הם האנשים האלה?

אלו חולים כרוניים שמטופלים סימפטומטית במשך זמן רב באמצעות תרופות ( שהן כולן רעלים ושפוגעות בגוף ובמערכת החיסון שלו), אינם מטופלים בשורש המחלות שלהם (כי זאת דרכה של הרפואה המערבית), ובוודאי שאם מערכת החיסון שלהם הייתה טובה, הם לא היו כל כך חולים.  מדגישים שאצל מעשנים הסכנה להיפגע מהקורונה גדולה בהרבה, וזה הגיוני, כי הרעלת הגוף ברעלי הסיגריה הורסים בו כל חלקה טובה, ובוודאי פוגעים ישירות במערכת הנשימה.  וכאן אוסיף משלי – אין לי ספק שאלכוהול וסמים שונים מרעילים ופוגעים באורגניזם לפחות, אם לא יותר, מעישון סיגריות. ואם כתבתי "סמים", הרי תרופות שונות כלולות בקטגוריה הזאת. ואין תרופות תמימות וקלות, כולל אלה שניתן לרכוש ללא מרשם רופא.

מערכת החיסונית תלויה רבות בתחזוקת הגוף והנפש. בנקודה זו האדם המודרני מפשל בגדול. את גופו הוא הופך לפח זבל של אוכל גרוע הדל או חסר ביסודות מזון חיוניים – כן, אלו יסודות המזון שקשורים, בין השאר, לבניית מערכת חיסונית -  הוא ישן ונח מעט מידי, הוא צורך המון רעלים באמצעות תזונה גרועה, תוספי מזון ותרופות מכל מיני סוגים, הוא נמצא בלחצים נפשיים לאורך זמן בגלל אורח חייו וצורת חשיבתו, הוא אינו סופג קרני שמש חיוניות בגלל אורח חייו בו הוא נמצא יותר ויותר בתוך מבנים סגורים, ובגלל שמורח על עורו את הזוועה המוכרת בשם "קרם הגנה", ואפילו לנשום כראוי הוא אינו יודע.

אז מדוע הינכם מופתעים שכל פעם מוצאים בגופכם חיידק או ווירוס בעל שם לטיני שכביכול פוגע בגופכם?
הסימפטומים השונים אינם מחלה. הם הניסיונות של הגוף לרפא את עצמו ע"י סילוק הרעלים המציפים את גופכם באמצעות מערכת הנשימה במקרה הזה, ובדרכים אחרות במקרים אחרים. עליית חום הגוף הינו חלק מהתהליך הזה, ולמרות שזה ממש לא נעים, טוב שזה קורה. הורדת החום באמצעים תרופתיים מנטרלת את הפעולה המבורכת של מערכת החיסון. לכן ישנם "סיבוכים", כפי שאומרים לנו הרופאים, ואלה נובעים מהפגיעה ביכולת הגוף להתגונן. ה"סיבוכים" האלה, שיכולים גם לגרום למוות, הם תוצאה של הטיפול הלא נכון בחולה.

אני כבר חש שהקורא חולק עלי בנקודה זו, וטוען שהחום מסוכן ולכן יש להורידו. לכך אשיב שאם נוהגים נכון בזמן החום, הוא אינו מסוכן, והגוף יוריד חום כשיסיים לטפל בבעיית הזיהום הפנימי שאתם החולים הבאתם עליו. הזיהום הפנימי הוא הגורם האמיתי לבעיה, ולא ווירוס כזה או אחר. הווירוס בסה"כ בה להתיישב על הזיהום הזה. נוכחותו אינה הוכחה שהוא גורם המחלה. אין סיבה להלחם בווירוס, והאמת היא שגם אין דרך לזאת. טפלו בעצמכם ע"י הקפדה בשמירה על בריאותכם באמצעות תזונה ואורח חיים נכונים, שזה אומר לשמור על הניקיון הפנימי של הגוף, ותשכחו מקורונה, חבריה ודומיה. הקורונה אינה מחלה – היא סימפטום.

לא אכנס לפרטים בכל הקשור לדרך בה יש לנהוג בזמן מחלה. זה מאד אינדבידואלי, וזה עיסוקם של אנשי הבריאות הטבעית. מיידע רב תקבלו באתר שלי "טבעונות ורפואה טבעונית" באתרי גופ. אך אתן לכם רמז (מבוסס על הרבה ידע וניסיון) – החיידקים והווירוסים שאתם כל כך מפחדים מהם – מאד נהנים לחגוג בגוף אדם שחלק מתזונתו הם מאכלים מהחי. כתבתי "מאכלים" ולא "מזונות" כי אלה אינם מזון האדם. בשר בעלי חיים מכל סוג, חלב ומוצריו, ביצים אלו הם בעייתיים למערכת העיכול של הגוף האנושי, הם נרקבים בה והופכים לפסולת המהווה קרקע פוריה לחיידקים ווירוסים למיניהם. במילים אחרות – הם, המאכלים מהחי, הם המזהמים, ולא כפי שאומרים הרופאים שהחיידקים והווירוסים מזהמים.

ולסיום, כדי להמחיש את המסר של המאמר הזה, אצטט את ד"ר ג'ון ה. טילדן, רופא אמריקאי שהוא אחד המורים הגדולים שלנו:
"כל "מחלה" היא משבר של רעלת. פירוש הדבר שרעלן הצטבר בדם מעל ליכולתו של הגוף לשאת זאת, והמשבר, או ה"מחלה" – אם זאת הצטננות, שפעת, דלקת ריאות, כאב ראש או טיפוס – היא הפרשה חליפית. הטבע מנסה לנקות את הגוף מן הרעל. כל טיפול שמעכב את אמצעי ההפרשה מבלבל את הטבע במאמץ הריפוי העצמי שלו.

תרופות, אכילה, פחד ועבודה רבה מונעים הפרשה. הצטננות הופכת לנזלת כרונית, שפעת עלולה להסתבך למצב זיהומי, דלקת ריאות עלולה להסתיים במוות אם ההפרשות נעצרות בגלל תרופות... אבל הסיפור שונה כאשר הרופא המטפל יודע שכל "מחלה" היא מערכת סימפטומים המסמלים משבר של רעלת –ניקוי יסודי של הבית כפי שעושה זאת הטבע. והוא – הטבע- יכול להצליח באופן מופלא אם לא יפריעו לו סוחרי הרעל המנסים להרוס ישות דימיונית האורבת אי שם במערכת, ועשויה לגבור ולהתחזק ע"י "תרופות" או "משכחים" של אותם סוחרים".
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)
pessi (67)