האדם הממוצע בעולם המודני נוטה להתרגש ולהבהל מסימפטומים הקשורים לבריאותו. כל תחושה או מראה לא נעימים בגופו מעלים בראשו מחשבות קשות באשר למצב בריאותו, ואפילו לחשש לחייו. את הסימפטומים הוא מפרש כמחלות ואי תקינות גופנית, בעוד הם, בדרך כלל, מעידים על תהליך טיפול עצמי של הגוף בעצמו וריפוי.
זה נכון שסימפטומים מעידים על משהו, אבל לא בהכרח על משהו רע. אך האדם המודרני אינו חושב בריאות, אינו מאמין בבריאות. הוא מאמין בתרופות (רעלים), בחיידקים ווירוסים, שהם כביכול האוייבים, והוא אינו מבין את ההבדל בין סימפטום למחלה, ואינו מבין את המשמעות של כל אחד מהם.

בוודאי זה קרה לרובכם שפתאום חשתם ברע, חום הגוף עלה, השתעלתם, נזלת דלפה מאפכם, ראשכם כאב, וכך גם הגרון,  חשתם תשושים, והלכתם לרופא. לאחר בדיקה קצרה הוא קבע שזה וירוס, אין מה לעשות, המלצה לשתיה מוגברת ומנוחה. זה מתרחש כל שנה במימדים של מגיפה. כולם מקבלים את זה כדבר נורמאלי ללא התרגשות יתרה. הרופא שטען שזה וירוס לא נקב בשמו. ובכן, בטבע ישנם אין ספור סוגים של וירוסים וחיידקים בכמות אדירה, והם מקיפים אותנו, והם גם נמצאים בגופנו, אך בסיוע מערכת החיסון של הגוף, ובאין תנאים להתפתחותם, הם אינם מזיקים. בתאים בריאים ובגוף שמתוחזק נכון אין הם מתפתחים ופוגעים.

מעולם הרופא שקבע שמחלת החולה היא מוירוס, לא נקב בשמו. זה לא עיניין איש. ואני טוען כאן שפעמים רבות הוירוס המסתורי שכביכול תקף את הגוף וגרם לשפעת, היה קורונה, אלא שאז הוא לא כיכב בתקשורת.

מעולם לא הייתה היסטריה כשמגיפת שפעת הפילה למיטה מיליוני בני אדם. חלקם לא שרדו את התהליך ונפטרו. סביר שרוב הנפטרים לא שרדו בגלל הטיפול השגוי שכלל הורדת חום ומתן תרופות שונות, ואלה הרי מחסלים את יכולת מערכת החיסון לפעול. עליה בחום הגוף ותהליכים דלקתיים שונים הם חלק מפעולה נכונה ומבריאה של מערכת החיסון והריפוי הטבעי של הגוף. המוות והנזקים, אם כן, הם תוצאה של התערבות לא נכונה בעבודת הגוף. יותר מזה, התרופות עצמן הינן רעלים שמרעילים את תאי הגוף ואת הדם, והן בעצמן  מהוות גורמי מחלה ומוות.

בני האדם, ובכללם אנשי הרפואה, מתעלמים מהבלוף הזה שנקרא חיסון. מעולם חיסון לא באמת חיסן, לא מנע מחלות, ומעולם לא הוכח שהוא עוזר למשהו. כן הוכח שחיסון הינו מסוכן, מחליא ואפילו ממית, בגלל הרעלים והחלבונים הזרים שמוחדרים ישירות למחזור הדם, בלי שלגוף יש זמן להתגונן מפניהם.  תופעות לוואי של חיסונים הן ההשפעה האמיתית שלהם. חום גבוה, הלם, שילשולים, קוצר נשימה ועוד, ובטווח הארוך יותר, שיתוקים ומחלות עצבים, דלקת קרום המוח, אוטיזם, סרטן, ואצל תינוקות מוות בעריסה ועוד. הרעלת החיסונים משפיעה גם בטווחים ארוכים יותר של שנים רבות לאחר שהוזרקו.
היום וירוס הקורונה הוא באופנה. מישהו דואג לגרום לבהלה עולמית בנושא כדי שבבוא הזמן אוכלוסיה היסטרית תרכוש מיליארדי חיסונים שהוא מייצר ומוכר. הכל ביזנס. ואיש לא ישאל לתוצאות הקטלניות שחיסון זה יביא על האנושות, ובוודאי לא ישימו לב שהחיסון אינו מחסן. כי כך זה עם חיסונים, וכאשר הראש בפניקה ללא סיבה מוצדקת, המוח לא חושב, וזה בדיוק מה שקורה עכשיו.

שימו לב שכל הזמן, לאורך כל היום, התקשורת מפיצה מיידע (חלקו שיקרי) שאינו תורם דבר מלבד יצירת בהלה. זהו מסע תעמולתי מתוכנן היטב. לתקשורת יש הרבה כוח ויכולת להשפיע, ובימים אלה היא מנוצלת לרעה כדי לזרוע פחדים, חרדות, בהלה ברמות כאלה שרבים מאבדים את יכולת החשיבה והפעלת שיקול דעת.


אישית, אני מאמין שהחיסון נגד ווירוס הקורונה כבר פותח טרם התחילו להפיץ את הבלוף הזה. שטיפת המוח בנושא הקורונה היא הדרך לגרום לציבור המבוהל ולממשלות המטורפות השולטות במדינות השונות, לרכוש את הרעל החיסוני, ונראה שזה די מצליח לסוחרי הרעל הזה. חיסון המוני הוא מסוכן, כי בפרק זמן קצר אוכלוסיה גדולה תורעל, תחלש ותיפגע, ומכאן ועד חולי כללי ומוות המוני המרחק קצר.
החיסון הנוכחי אושר בפרק זמן קצר, בלי שנבדק לאורך זמן.
 ללא ספק תהיינה תוצאות קטלניות למי שיקח אותו.
 ללא ספק שאישור החיסון נעשה בניגוד למקובל, תוך דילוג על תהליכים מקובלים.
 ללא ספק שלא נבדקו היעילות והבטיחות שלו.
ללא ספק שגורמים כלכליים, פוליטיים ואינטרסנטיים אחרים בחשו ב"דייסה" העכורה והמלוכלכת הזאת של בלוף הקורונה והחיסונים. הבישול הזה יצר דייסה עכורה, מסריחה ורקובה, שתגרום לפגיעות קשות בבריאות ולמוות של קורבנות החיסון התמימים.
 והנזקים יבואו בטווח קצר, ובמקרים רבים גם בטווח ארוך, ואפשר שיבואו לידי ביטוי גם אצל צאצאי המתחסנים. הולכת להתרחש כאן שואה בריאותית בהקף גדול בקרב צרכני הרעל החיסוני. לא פלא שרבים מאנשים מתחום הרפואה כבר הודיעו שיסרבו להתחסן.

כשמדובר בגורמי מחלה, בהם, ורק בהם צריכים לטפל כדי להיות בריאים, הרי האדם מצליח ברוב טיפשותו למלא בהם את גופו. תזונה גרועה עשירה ברעלים ודלה ביסודות מזון חשובים היא מהגורמים העיקריים למחלותיו. נכון, תזונה אינה כל תורת הבריאות. אין להתעלם מנפש ומאורח חיים לא נכון. ולא פחות חשוב – צריכת תרופות מכל סוג בכמויות אדירות, כמקובל בעולם המערבי, וחיסונים מרעילים, פוגעים בתקינות תאי הגוף השונים. אלה גורמים להחלשת הגוף וליצירת תנאים לפעילותם של וירוסים וחיידקים שבני האדם כל כך מפחדים מהם. ככל שהזמן מתקדם האדם יותר מורעל ויותר מתרחק מבריאות. ההרעלה הזאת, בשילוב עם מחסורים תזונתיים היא הגורם הבלעדי לחוסר בריאות ולהתפרצותן של מגיפות, כולל מגיפת הקורונה, אלא שבמקרה הזה של הקורונה אין מדובר במגיפה קטלנית. כאמור, רבים מהנפטרים הלכו לעולמם בגלל הטיפול השגוי, בגלל מחלות הרקע העמוקות שלהם שהוזנחו במשך שנים באמצעות טיפול תרופתי מסוכן שהרס בהדרגה את גופם.

וירוס הקורונה אינו חדש. הוא תמיד היה. הוא לא למד כל מיני שטויות באוניברסיטה. הוא מכיר את תפקידו בטבע להתקיים במקומות שישנה פסולת, ולפנות אותה. וזה כל מה שהוא עושה. הוא לא יתקיים בתאים בריאים ונקיים מזיהומים. הוא לא אשם באי הבריאות של בני האדם. האשם הוא האדם עצמו שמתנהל נגד הבריאות באמצעות אכילת פסולת תזונתית, צריכת תרופות וחיסונים וקיום אורח חיים גרוע. הוירוס אינו האוייב. האדם הוא האוייב של עצמו בכל הקשור לבריאותו. השימוש בחיסונים מפוקפקים ותרופות רעל שונות הינו הוספת חטא על פשע לתחזוקה גרועה של הגוף.

מורי הגדול לבריאות טבעית, ד"ר יוסף רזון ז"ל, טען שהרפואה המערבית מכרה עצמה לתעשיית התרופות. וכאשר תעשייה ניבזית זו השתלטה על הרפואה, על מוסדותיה, על משרדי הבריאות ועל פוליטיקאים, היא הפכה לקובעת הדרך. הדרך שלה הוא להתעשר, הדרך שלה הוא להמציא מחלות, וכמובן גם תרופות מזיקות ומיותרות ל"מחלות" האלה. הדרך שלה הוא לדאוג שהרופא לא ילמד את תורת הבריאות. התעשייה הזאת ממציאה מדע המתאים לאינטרסים שלה לקדם מכירות.

 ואכן, הרופאים והצוותים שמקיפים אותם אינם יודעים בריאות. הם יודעים מחלות ותרופות. הם אינם מבינים דבר ברפואה מונעת והם אינם יודעים לרפא. הם כן יודעים להלחם בסימפטומים, אך אינם מרפאים. וכך המטופלים הופכים לחולים כרוניים התלויים בתרופות רעל מסוכנות ומחליאות.  זה בדיוק מה שתעשיית התרופות רוצה וצריכה – אנשים חולים שאינם מבריאים ותלויים בקניית מוצריה.
ד"ר יוסף רזון נהג לומר: "שבע שנים למדתי רפואה. מתוכם חמש שנים למדתי פארמקולוגיה ( תרופות ). חמש שנים לימדו אותי איך להרעיל את הפציינטים שלי. תזונה לא למדתי, בריאות לא למדתי. כן למדתי איך להחמיר את המחלות ולהפוך את החולים שלי לחולים כרוניים ".

וכך הרופאים הופכים למעשה לסוכני מכירות של תעשיית התרופות. בלוף הקורונה הוא דוגמה לכך. לקחו וירוס שבמקרה הגרוע גורם לשפעת ועשו לו יחסי ציבור באמצעות השליחים של תעשיית התרופות, בסיוע תקשורת עקומת דרך.   מוכרים בלוף.
הפחדות, פירסומים שיקריים, סילוף האמת המדעית הביאו אוכלוסיה גדולה לבהלה גדולה. אנשים מבוהלים והיסטרים הפסיקו לחשוב. ואז הם מאמינים לכל שרלטני החיסונים שחברו ביחד כדי למכור את הרעל המסוכן הזה. וכדאי לזכור ששיטת חיסון זאת מעולם לא נוסתה ואיש אינו יודע אלו השלכות יהיו להרעלה ההמונית הזאת. כבר היום, לאחר מספר שבועות בהם המוני אזרחים בישראל הורעלו בחיסון נגד קורונה, ברור לכולם שישראל היא למעשה מעבדת ניסויים של יצרני הרעל החיסוני הזה.    משהו מאד מסריח פה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לקוראים את המאמר הזה – דעו לכם שכל המתחסנים שותפים בניסוי עולמי ברעל נוראי המוחדר לגופם. ורעל מרעיל, רעל אינו מרפא ואינו מונע מחלה. הרעל עצמו הוא גורם למחלות ולמוות, וזה מה שיתרחש בעתיד הקרוב והרחוק. ואגב, מאד מסקרן אותי לדעת מדוע דיוני הממשלה במחלת הקורונה, בדרכי הטיפול באוכלוסיה ובחיסונים קיבלו חיסיון לשלושים שנה.  מה הם מסתירים מאתנו?

האם אני נשמע לכם כמו נביא זעם, בדומה לנביאי הזעם מהתנ"ך?   יתכן, אך אינני נביא שקר.
 

 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)
pessi (67)