רעל בהגדרתו הינו חומר המזיק. המשבש ואפילו הורג גוף חי. הוא חומר זר לגוף, וזה אינו יודע להשתמש בו, כמו למשל, להבדיל, כפי שהוא משתמש במזון נכון ובחמצן.
מקורות ההרעלה לאדם הם רבים:  עישון, חומרי הדברה, כימיקלים שונים, עשן מכוניות ותעשיה, עקיצות בעלי חיים, מזון מקולקל או מזון לא נכון שאינו מתאים למאכל אדם, תרופות ותוספי מזון, וזה כולל תרופות אלטרנטיביות שונות (צמחי מרפא ואחרות), סמים ואלכוהול, שגם הוא למעשה סוג של סם רעיל, וכמובן שישנם גורמים נוספים.

אם כן, האדם בעידן המודרני סופג כמויות אדירות של רעלים מחליאים וקטלניים ממקורות שונים, וזה הפך לעיניין שבשיגרה. מי שצריך לטפל בבעיה (המימסד) אינו מטפל, ויותר מזה – גורמים שונים מעודדים את צריכת הרעלים, תוך הסתרת מיידע אמיתי בתחום הזה. ומדוע מעודדים?
כי זה מתאים לגורמים אינטרסנטיים שונים, להם ישנה השפעה במקומות הנכונים... והמבין יבין.
להלן מספר דוגמאות:

דשנים כימיים וחומרי הדברה קטלניים נמצאים בשימוש בחקלאות המודרנית. מדינת ישראל מובילה בעולם בתחום הזה. פשוט הפקרות ורשלנות, ואלה גורמים למחלות שונות, כמו סרטן, מחלות כליות, מחלות עצבים, מחלות עור ועוד ועוד. הימנעות מהרעלים האלה בחקלאות הייתה מונעת בעשרות אחוזים את המחלות האלה, אבל, כאמור, הפקרות ורשלנות, והגורמים האינטרסנטיים שולטים במערכת ומונעים הפסקת השימוש בגורמי מחלה אלה.
ואחר כך, באמצעות התקשורת מטעמם, מספרים לנו ה"מומחים" שהם מחפשים תרופה למחלת הסרטן שגורמיה נמצאים בצלחת שלכם ובאוויר שאתם נושמים, ושהם מצליחים בזאת. והציבור מאמין לשקר הזה,  לא שם לב שכל שנה ישנם יותר חולי ומוות מהמחלות הנ"ל.
וכמו שנאמר – "עובדים עליכם בעיניים". הכל בלוף.

ההשפעה הקטלנית על הבריאות של אלכוהול, סמים, ותרופות למשל, ידועה ומוכרת הייטב במדע. אבל כדי לפרנס את תעשיות רעל אלה, "מעגלים פינות", ובאמצעי התקשורת ממעיטים בעוצמת ההרס הבריאותי שהם גורמים.
אז אומרים לכם לא להפריז באלכוהול. מה זה לא להפריז? איש אינו יודע. והאלכוהול חדר עמוק לתרבות האכילה של רוב עם ישראל קטן הראש. ובכן, אלכוהול הוא רעל ההורס כל תא ותא בגוף האנושי, והוא קשור להיווצרותן של מחלות גוף ונפש. צריכה מעטה – מעט נזק. צריכה גדולה – הרבה נזק. אבל רעל הוא רעל, ואסור לצרוך את הרעל האלכוהולי הזה בכל כמות.
הטמטום אינו פוסח על רבים מהרופאים, שאגב, אינם לומדים כלל תזונה ואינם מבינים בה דבר, והם אפילו ממליצים לצרוך רעל אלכוהולי בכמות קטנה כדי למנוע כביכול מחלות לב. איזו שטות, איזה טמטום !!!
 
כמויות עתק של רעלים נצרכות באמצעות תרופות. תרופות הינן רעלים מסוכנים, נקודה. ורעל הוא רעל, ורעל מרעיל, ורעל אינו בונה בגוף אפילו תא חדש אחד בריא. ואין זה משנה אם מכנים את הרעל בשם "תרופה". זאת הטעיה כי אין ברעל התרופתי כדי לרפא משהו בגוף החולה. תרופות, אם כן, אינן מרפאות.
להפך, הרעל התרופתי בעצמו הינו גורם מחלות ונזקים. מכנים זאת בשם "תופעות לוואי".
קשקוש – תופעות הלוואי הינן ההשפעה האמיתית של הרעל התרופתי, והמונח הזה מרכך את הזוועה שנגרמת בגופו ובנפשו של צורך הרעל. אלו אינן תופעות לוואי – אלו הם נזקים בריאותיים, שאגב, לא ניתן לצפות אותם כי כל גוף שונה מהאחר ונפגע אחרת.
מספרים לנו על "תרופות בטוחות, בדוקות, מנוסות" וכד'. הרוקחים ורופאים שמבינים יודעים שזה קשקוש. אין רעל בטוח, יש רק רעל מרעיל ומזיק. אבל זה מה שהרופא המודרני יודע.
אסור לשכוח שאת הרוב המוחלט של ה"מחקרים" מממנת תעשיית התרופות. מול עיניה אך ורק כסף, נקודה. היא אינה דואגת לבריאותכם, היא אינה רוצה שתהיו בריאים. היא אינה חוקרת בריאות, היא חוקרת מה שיעזור לה למכור תרופות ולהרחיק את הבריאות מגופכם. ישנם מקרים בהם ממציאים מחלות כדי שאפשר יהיה למכור תרופות לאין מחלות האלה.
 
תעשיה זו היא העשירה ביותר בעולם. באמצעות כספה היא מגיעה לאוניברסיטאות, למשרדי הבריאות, לקופות החולים, לפוליטיקאים בעלי השפעה ולכל מקום שיכול לקדם את עסקיה. וכך הרופאים אינם לומדים את תורת הבריאות והריפוי האמיתי. הם כן לומדים, בתור התחלה, חמש שנים פארמקולוגיה – תרופות. וכך הם הופכים למעשה לסוכני מכירות של תעשיית הרעלים התרופתיים.
 
הם הרגילו בני אדם להיות חולים כרוניים שכמו מסוממים תלויים בתרופות רעילות. לא הרופא ולא הפציינט מבינים משהו בתורת הבריאות – התורה שבאמת עוסקת בתחזוקה נכונה של הגוף והנפש. תורת הבריאות העוסקת בתזונה בריאה ומבריאה ובאורח חיים נכון היא רפואה מונעת וגם דרך ריפוי.
רפואה שעוסקת בהרעלת החולה בתרופות אינה רפואה מרפאה, ובוודאי שאין בה דבר וחצי דבר בכל הקשור לרפואה מונעת ושיפור איכות החיים. להפך, זאת רפואה קטלנית. ועובדה היא שמיליוני בני אדם בעולם אינם מספיקים למות ממחלותיהם כי הם מתים מתרופות. רוב חולי הסרטן אינם מתים מהמחלה אם הם מקבלים את הטיפולים הכימיים והאחרים המקובלים. הם מתים מהטיפולים הרעילים.
 
הרעל לסוגיו הפך לחלק מחייו של האדם המודרני. גורמים כלכליים שמרוויחים מהמצב שולטים בכל מקום. לרוב בני האדם אין אורות אדומים שנדלקים כאשר הם צורכים רעלים.
 סוכר לבן, קקאו, חומרים משמרים, צבעי מאכל, חומרי טעם כימיים, משקאות אנרגיה מסוכנים, חומץ, אוכל מטוגן, חטיפים לילדים ועוד, הינם גורמי מחלות עוצמתיים. חלב פרה, שהינו מזון טבעי מעולה לעגל, הינו אסון לבריאות האדם. גם סוגים שונים של בשר בעלי חיים הם מזון טוב לבעלי חיים טורפים, אך מרעילים את הגוף האנושי שאינו מסוגל לעכלם, והם נרקבים במערכת העיכול שלו, והרעל שנוצר שם ניספג במעיים ומזהם את הדם ואת כל תאי הגוף.

דברי מאפה, מזונות בעלי אופי עמילני (אורז, חיטה וסולת, שיבולת שועל, ואפילו תפוחי אדמה ובטטות) הם מאכלים שהאדם הבוגר יכול להתמודד איתם, אבל תינוקות אינם יכולים לעכלם בגלל חוסר באנזימי עיכול מתאימים, וכן, הם רעל עבורם. שיבושים בריאותיים רבים, תת תזונה וחולי הם תוצאה של הטעות התזונתית הנפוצה הזאת. וכך גם מאכלים מקובלים שונים שאינם תואמים את האופי התזונתי של האדם הופכים לגורמי מחלה ומחסורים תזונתיים, וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות.
הרעלות כתוצאה מצריכת מאכלים גרועים הינן מהגורמים העיקריים למחלות. לא תשמעו זאת מהרופא שלכם טרם רשם לכם תרופת רעל להקלה על הסימפטומים...

אלו הן רק דוגמאות (וישנן עוד רבות אחרות) לגורמי מחלה רעילים לאדם, שכל עוד יהיו בתפריטו, הוא יהיה חולה, ואין תרופות רעל שתיתרומנה במשהו לתיקון הנזק שגורמים רעלים אלה. כל עוד אין מסלקים את גורמי המחלות, תהיינה מחלות. צריכת תרופות רעל כדרך לפתור את הבעיה מבלי לסלק את גורמיה, הינה הוספת חטא לפשע.

לסיכום אדגיש שהרגילו את האנשים לצרוך רעלים מסוכנים כחלק נורמאלי מאורח החיים שלהם. הם אינם מודעים לזאת כי דואגים להשאירם בבורות בתחום. זאת הסיבה שהחולי והמוות המוקדם נפוצים כל כך.
דואגים להשאיר את האדם בבורות מוחלטת בכל הקשור לתורת הבריאות. הרופא המודרני אינו יודע יותר מהמטופל את תורת הבריאות. הוא לא למד זאת כי דאגו שלא ילמד לרפא ולמנוע מחלות. הוא כן למד להרעיל את מטופליו בתרופות רעל. וזהו טיפול סימפטומטי ניסיוני בלבד. בנקודה זו הרפואה הינה כלי נשק ואין בה דרך ריפוי. לכן החולים נשארים באי בריאות ותלויים בתרופות מזיקות שמחמירות את מצבם הבריאותי, ואף גורמות למותם.
 
אני רוצה להאמין שלפחות רוב אנשי הרפואה באמת רוצים לרפא ולהציל בני אדם. בתי חולים ומרפאות מפוארים ומשוכללים, טכנולוגיות מתקדמות מעבדות גדולות, הצלת פגועים קשים מתאונות ומלחמות, כל אלה מאד מרשימים את  הציבור. ולא אחסוך מחמאות בכל הקשור להתקדמות הרפואה בטיפול במקרי חירום. אבל זהו תחום קטן יחסית בתוך עולם הרפואה. והחלק האחר שבה שמתמחה בתרופות רעל כדרך טיפול הוא כשלון חרוץ. אצטט את המטפל הטבעוני, יצחק בן אורי המנוח, שאמר: "האינטרס של הרופא המערבי לבוא לידי ביטוי ברישום תרופות רעילות, אינו תואם את רצון המטופל להחלים".
הפתרון להשבת הבריאות הינו ללמוד את תורת הבריאות. זה נכון גם לאנשי הרפואה וגם לעמך. בראש ובראשונה הרחיקו רעלים מחייכם.

 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)