על עצמי

15.01.2007 (12:00)
כתיבתי בפורומים אינה למטרות פרסום, אלא מסיבות אדיולוגיות, של העברת מסר הבריאות הטבעונית. לכן אינני מזדהה בשמי.

באשר לצד המקצועי, אני התמחתי במשך שנים רבות בנושא הריפוי הטבעוני, רפואה טבעית ללא תרופות, הידועה גם בשם "היגיינה טבעית" או "שיטת שלטון". אימצתי גישה זו לאחר שבמשך מספר שנים למדתי גישות אלטרנטיביות שונות, ודווקא שיטה זו נראתה לי הנכונה, הטבעית והבריאה ביותר.

היה לי הכבוד ללמוד אצל ד"ר יוסף רזון ז"ל, רופא קונבנציונאלי שעבר לטפל בשיטה הטבעונית, איש בעל ידע וניסיון רב וחשוב יותר הבנה עמוקה לאדם, בריאותו ומחלותיו.
היה לי הכבוד להכיר וללמוד ממטפל ידוע נוסף בשיטה זו, יצחק בן אורי.
מד"ר רזון ובהכוונתו, למדתי את המדעים הקשורים לתורת הבריאות, עלייהם מבוססת תורת בריאות זו. כמו כן הכיר לי את הרפואה הקונבנציונאלית, את צורת חשיבתה, הבדיקות והאיבחונים, תרופות ועוד.
היתה לי הזכות להצמד לד"ר רזון בעבודתו יותר מ-13 שנים, ולהיווכח כיצד הוא עבד, לקבל הסברים על כל פציינט, מחלתו והדרך בה ד"ר רזון בחר לטפל בו.

חלק חשוב בגישה זו ובחינוך שקבלתי ממנו הוא לא לשמור סודות מקצועיים וידע. המנטליות היא להעביר לפציינט ולכל המעוניין, ידע בתורת הבריאות, כדי שאנשים ידעו איך לשמור על בריאותם באמצעות תזונה טבעית נכונה וקיום אורח חיים בריא. כלומר, רפואה מונעת.  בכך למנוע גם את התלות של המטופל במטפל. חשיבות רבה אני רואה בהבנת מהות המחלה, הגורמים האמיתיים לה והבנת משמעות הסימפטומים שלה. את העברת הידע הזה אני עושה, בין השאר, בפורום הזה ובפורומים נוספים.

RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

dvd313 (62)
good123 (44)
sharonela (52)
holy~ (39)
מירי ר (50)
3אהרוני (34)
מעין טל (31)
eyar (67)
באבאעלי (68)
fanaanir (41)
דוב יהונתן (43)
אלמוג378 (73)
Robb (45)
שולמית 1960 (62)
v100 (52)
buttercup54 (68)